Administrátor trhu

Miesto výkonu práce: Mlynské nivy 48, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Úväzok: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď/dohodou
Mzdové podmienky: od 1.450 EUR/mesiac v závislosti od skúseností a stupňa odbornosti kandidáta resp. dohodou (+ príplatky cca. 200 EUR/mesiac za prácu cez víkend, v dňoch pracovného pokoja, v aktívnej a neaktívnej pohotovosti, variabilné odmeny)

Náplň práce

Prijatý uchádzač bude zodpovedný za obsluhu interných informačných systémov v rámci príslušného odboru spoločnosti. Pracovná pozícia vyžaduje prácu cez víkend, v dňoch pracovného pokoja a počas noci na základe mesačného plánu prác.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • po absolvovaní školiaceho obdobia obsluha interných informačných systémov pre trh s elektrinou
  • komunikácia a poskytovanie podpory pre účastníkov trhu v rámci systémov a ich procesov
  • účasť na národných a medzinárodných rozvojových projektoch v rámci spoločnosti
  • spracovávanie podkladov a štatistík
  • iná agenda podľa potreby odboru spoločnosti

Zamestnanecké výhody

príspevok na stravovanie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na dopravu do zamestnania a späť, príspevok na regeneráciu pracovnej sily, mladý pracovný kolektív, 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce, občasná práca z domu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredoškolské s maturitou a vyššie

Vzdelanie v odbore:

nevyžaduje sa (skúsenosti s odvetvím energetiky alebo IT výhodou)

Jazykové znalosti:

Anglický jazyk – stredne pokročilá úroveň - B2

Ostatné znalosti:

MS Office  – základná úroveň

Vodičský preukaz:

nevyžaduje sa

Pozícia je vhodná pre absolventa:

áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

tímový hráč, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, precíznosť pri plnení úloh, dochvíľnosť, zvládanie stresových situácií