Projektový manažér

Miesto výkonu práce: Mlynské nivy 48, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Úväzok: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď/dohodou
Mzdové podmienky: 2 200 EUR/mesiac v závislosti od skúseností a stupňa odbornosti kandidáta resp. dohodou, (+ variabilné bonusy)

Náplň práce

Riadenie projektu v oblasti IT

Vypracovanie a implementácia projektových plánov

Dodržiavanie časových plánov, míľnikov, sledovanie dodržiavania zmlúv

Prideľovanie zdrojov, dohľad nad projektom od ich spustenia a počas prevádzky

Riadenie zmenového konania

Koordinácia projektového tímu počas celého projektu, poskytovanie poradenstva a plnenie cieľov projektu v každej fáze

Definovanie rozsahu projektu, cieľov a výstupov a zosúladenie ich s cieľmi spoločnosti a platnou legislatívou

Identifikácia rizík projektu a ich mitigácia

Proaktívne riešenie problémov, analýza dopadu

Riadenie testovania

Monitorovanie priebehu projektu

Pravidelné podávanie správ o stave projektu nadriadeným

Podpora komunikácie a spolupráce medzi členmi tímu, zainteresovanými stranami a dodávateľmi

Zabezpečenie dodržiavania noriem kvality, interných smerníc  a pracovných postupov počas celého životného cyklu projektu

Administratívna práca pre projekt

Analytická činnosť v súvislosti s riadeným IS

Vypracovanie návrhov na zlepšenie na základe vykonaných analýz

Zamestnanecké výhody

  • flexibilný pracovný čas,
  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
  • občasná práca z domu,
  • príspevok na III. pilier - doplnkové dôchodkové sporenie,
  • príspevok na dopravu do zamestnania a späť,
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily,
  • príspevok na stravovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • projektový manažment
  • skúsenosti s odvetvím energetiky výhodou

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

  • MS Office 365

Prax na pozícii/v oblasti

  • vhodná

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • precíznosť a zodpovednosť pri plnení úloh,
  • tímový hráč a zároveň samostatnosť a iniciatíva pri plnení úloh,
  • príjemné vystupovanie,
  • multitasking, resiliencia a flexibilita,
  • hovorené a písomné komunikačné schopnosti aj v anglickom jazyku.